Haber Detayı
20 Mayıs 2021 - Perşembe 12:38 ABONE OL Google News
 
İleri Düzey Çene Cerrahisi Artık Kırşehir'de
Diş tedavisinde yenilikçi anlayışıyla Kırşehirlilere hizmet vermeye devam eden Labordent Diş Polikliniği ileri düzey çene cerrahisi tedavisi vermeye de başladı.
SAĞLIK Haberi
İleri Düzey Çene Cerrahisi Artık Kırşehir'de

Uzman kadrosu ve teknolojik imkanları ile diş tedavisi noktasında Kırşehir'i üst düzeye taşıyan Labordent Diş Polikliniği , sürekli güçlenen uzman kadrosu ile de diş ve çene yapısı ile ilgili yeni tedavi yöntemleri ile hizmet çeşitliliğini de artırmaya devam ediyor.

 

 

Bilindiği gibi sağlıklı bir diş yapısı aynı zamanda çene yapısının da uyumlu olmasından geçiyor.Çene yapısı bozukluğu hem diş yapısının da bozulmasına hem de gülüş estetiğinin bozulmasına neden oluyor.

 

 

Labordent Diş Polikliniğinden edindiğimiz bilgiye göre ; Türkiye'nin en önemli çene cerrahı uzmanlarından olan Dr. Neşet Akay artık Labordent Diş Polikliniğinde hizmet vermeye başladı.İleri seviye çene yüz estetiği, Ortognatik Cerrahi, gülüş estetiği , gömülü diş operasyonları gibi çeşitli tedavilerin yanı sıra lezyon, kist ve lenfoma gibi tanılar da tedavi edilebilecek.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, labordent kırşehir, ortognatik cerrahi, ileri düzey çene cerrahisi
Yorumlar
Haber Yazılımı