Haber Detayı
18 Ağustos 2020 - Salı 08:00 ABONE OL Google News
 
Halk Bankası Kırşehir'de Ahi Evran Şubesi İle Hizmette
Halkbankası Kırşehir'de Ahi Evran Şubesi ile Lise Caddesinde hizmete açıldı.Yeni şubenin müdürü olarak ise kendisi de Kırşehirli olan Dilek Topel atandı.
EKONOMİ Haberi
Halk Bankası Kırşehir'de Ahi Evran Şubesi İle Hizmette

Öğrencisinden emeklisine, ev hanımından her tür çalışana, esnafından büyük sanayi kuruluşları ve ihracatçısına kadar toplumun her kesimi için "Önce Halk, Sonra Banka" anlayışıyla 82 yıllık milli bir marka Halkbank.

 

 

Halk Bankası Kırşehir'den gelen yoğun talebe cevap vererek yeni şubesini Lise Caddesinde hizmete soktu.Halk Bankası Ahi Evran Şubesi olarak hizmet verecek şubenin müdürü ise kendisi de Kırşehirli olan ve bankacılık alanında başarılı işlere imza atan Dilek Topel oldu.

 

 

''KIRŞEHİR'İN EVLADI OLARAK KIRŞEHİR'E HİZMET ETMEKTEN BÜYÜK ONUR DUYACAĞIM''

 

Daha önce Mucur Halkbankası şube müdürlüğü görevini yürüten ve son olarak Yerköy'de görevini sürdüren Dilek Topel Lise Caddesinde eski Bağkur binasının bulunduğu yerde açılan Ahi Evran şubesinin yeni müdürü oldu.

 

 

Kırşehir'in evladı olarak Kırşehir'e hizmet etmekten büyük onur duyacağını belirten Topel , '' Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan KOBİ ve Esnaflarımız başta olmak üzere çok sayıda büyük şirket ve sanayi kuruluşlarına da desteklerini sürdürmekte olan bir banka olarak aynı zamanda vatandaşlarımıza da uygun destek paketleri çerçevesinde çalışma arkadaşlarımızla birlikte Kırşehir'in hizmetindeyiz.Tüm halkımızı Lise Caddesi Adliye karşısında bulunan Ahi Evran Şubemize bekliyorum.'' açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör: Ömer Duran ABONE OL Google News
Etiketler: Halk, Bankası, Kırşehir'de, Ahi, Evran, Şubesi, İle, Hizmette,
Yorumlar
Haber Yazılımı