Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 11:47 ABONE OL Google News
 
Hacı Bektaş-ı Veli Bulvarı Yeni Görünüme Kavuşuyor
Kırşehir Belediyesi'nin alt ve üst yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Hacı Bektaş-ı Veli Bulvarı Yeni Görünüme Kavuşuyor

14 ayrı mahallede sıralı bir şekilde devam eden çalışmalarla hem alt yapı sorunlarına çözüm üretiliyor, yapılan üst yapı çalışmaları ile de kentin daha modern bir görünüme kavuşturulması hedefleniyor. 

 

 

Yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi vere Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ’’Müdürlüklerimize bağlı ekiplerimiz şehrimizin alt yapı problemlerine çözüm üretmek ve kentimizi modern bir üst yapıya kavuşturmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu anlamda şehrimizin birçok mahallesinde yağmurlama drenaj hattı çalışmaları sıralı bir şekilde devam etmektedir.

 

 

Yenice Mahallemiz Hacı Bektaş Bulvarı Uğur Mumcu Basın Anıtı civarında biten alt yapı çalışmasının ve asfalt kazıma işinin ardından devam eden orta refluj ve peyzaj çalışması ile birlikte bölge asfalt serimine hazır hale getiriliyor. Asfalt serimi ile birlikte yıllarca atıl durumda bırakılan Hacı Bektaş Bulvarı gayet modern bir görünüme kavuşacak.

 

 

Kındam Mahallemiz’in ara sokaklarında asfaltlama çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca ekiplerimiz, Bağbaşı Mahallemiz’deki Büyük Ustamız Muharrem Ertaş’ın evinin bahçesi ve evinin çevresinde peyzaj çalışmalarına devam ediyor.

 

 

Şehrimizin parklarında ve yeşil alanlarında özellikle sonbahar mevsiminin gelmesi ile birlikte sonbahar temizliği çalışmaları aralıksız devam ediyor.  Koronavirüs ile mücadele kapsamında ekiplerimiz dezenfekte, ilaçlama, temizlik çalışmalarına devam ederken hemşehrilerimize ücretsiz dağıtımını gerçekleştirdiğimiz maskelerin üretimine de hız kesmeden devam ediyoruz.’’ dedi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, kırşehir belediyesi, muharrem ertaş
Yorumlar
Haber Yazılımı