Haber Detayı
12 Ocak 2022 - Çarşamba 14:00 ABONE OL Google News
 
Failleri Yakayı Ele Verdi
Bağbaşı TOKİ konutlarındaki su saatlerini çalanlar nihayet bulundu.Kiralık ev bakma bahanesiyle konutları gezen ve su saatlerini çalan karı-koca cezaevine gönderildi.
ASAYİŞ Haberi
Failleri Yakayı Ele Verdi

Türkiye'nin en geç tamamlanan TOKİ konut projesi olarak tarihe geçen Bağbaşı TOKİ 3. Etap projesindeki hak sahipleri, ışıklandırma ve güvenlik problemi olduğunu belirterek gazetemize bu konudaki şikayetlerini iletmişlerdi.Çalışan 4 güvenlik görevlisinin işe gelmediklerini ileri süren hak sahipleri sürekli olarak hırsızlık olayları meydana geldiğini ve dairelere ait su saatlerinin çalındığını bildirmişti.Gazetemiz ise bu hırsızlık olayını gündeme getirerek hak sahiplerinin bir türlü başlarının dertten kurtulmadığını yazmıştık.

 

 

HIRSIZLAR BULUNDU

Bağbaşı TOKİ konutlarında meydana gelen hırsızlık vakalarının failleri bulundu.Edinilen bilgiye göre kiralık ev bakma bahanesiyle evlerin boş olmasından istifade ederek takılı su sayaçlarını söktükleri ve sattıkları belirlenen F.Ş., ve eşi N.C.  teknik takibin ardından yakayı ele verdi.

 

 

Kırşehir Emniyet Müdürlüğündeki ifadelerinin ardından adli mercilere sevk edilen şüphelilerden F.Ş., tutuklanarak E-Tipi Cezaevine gönderildi. Çalışan sayaçlar ise sattıkları iş yerlerinden alınarak sahiplerine teslim edildi.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,bağbaşı toki 3. etap,hırsızlık
Yorumlar
Haber Yazılımı