Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 12:52 ABONE OL Google News
 
Ekicioğlu İçin Bu Çok Önemli
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu üst yapı çalışması devam Melikgazi Caddesi esnafı ile bir araya gelerek istişarede bulundu.
GÜNDEM Haberi
Ekicioğlu İçin Bu Çok Önemli

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan alt yapı çalışmasının ardından üst yapı çalışmalarına başlanan Melikgazi Caddesi için açıklamada bulunan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu , ''Melikgazi Caddesi modern ve işlek bir görünüme kavuşacak'' demişti.Ekicioğlu bugün Melikgazi Caddesi esnafı ile kahvaltında bir araya gelerek istişarede bulundu.

 

 

Melikgazi Caddesinde yapılacak proje ile ilgili ve yol yapım çalışması hakkında esnafa bilgi veren Ekicioğlu, ''Melikgazi Caddesi girişinde bulunan esnaflarımızla kahvaltıda buluşarak, Melikgazi Caddesi'nde yapmış olduğumuz alt-yapı ve üst-yapı çalışmalarımız hakkında esnaflarımız ve hemşehrilerimizle görüş alış-verişinde bulunduk.'' dedi.

 

 

Yol yapım çalışması sırasında esnaflardan biraz sabırlı olmasını isteyen Başkan Ekicioğlu ,''her şey sizlerin rahatlığınız için. Melikgazi Caddesi vatandaşlarımız tarafından yoğun kullanılan bir yer.Bizler de arkadaşlarla birlikte caddenin alt yapısı, üst yapı çalışmaları ile ilgili bir proje hazırladık. Proje yapım çalışmamız hızla devam ediyor. Sizlerinde görüşleri bizim için önem arz etmektedir.'' dedi.

 

 

Proje ve çalışma ile ilgili esnafların görüşlerini de alan Ekicioğlu her seferinde tepeden inme kararlara karşı olduğunu açıklarken  katılımcı yönetim anlayışı vurgusu yapıyor. 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: Ekicioğlu, İçin, Bu, Çok, Önemli, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı