Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 12:56 ABONE OL Google News
 
Ekicioğlu, ''300 TL'lik Alışveriş Yapabilecekler''
Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu , Hayır Evi Sosyal Market uygulaması ile bir projeyi daha hyta geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
GÜNDEM Haberi
Ekicioğlu, ''300 TL'lik Alışveriş Yapabilecekler''

Kırşehir'de Eski Belediye Fırını olarak bilinen sosyal tesisler bünyesinde bulunan fırın yerine açılan sosyal marketlerde sosyal kart sahibi olan vatandaşlar ihtiyaçları olan ürünleri alabilecekler.

 

 

''300 TL'LİK ALIŞVERİŞ YAPABİLECEKLER''

Konu ile ilgili açıklmada bulunan Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu , ''Belediyemiz sosyal yardımları bu uygulama öncesinde de yapıyordu ancak, ortamın daha uygun ve düzenli olması için bir program çerçevesinde uygulamayı hayata geçirmiş bulunuyoruz. Belediye Meclisimizin de almış olduğu kararla artık Kart sahibi hemşehrilerimiz herhangi bir sıkıntı yaşamadan kendilerine verilen ve aylık ortalama 4 kişilik bir aile baz alınarak hazırlan 300 TL’lik bir yüklemeyle alış verişlerini yapabilecekler'' dedi.

 

 

İHTİYACA YÖNELİK HAZIRLADIK

Daha önce vatandaşların Tarım Kredi Kooperatifi aracılığıyla hazırlanan yardım kolilerini aldıklarını belirten Ekicioğlu, ''Bu kolilerde ihtiyaç duymadıkları tüketim maddeleri de bulunabiliyordu. Şimdi bizim getirdiğimiz yeni kart sistemi ve TL yüklemesiyle hemşehrilerimiz Sosyal Marketimizden sadece ihtiyaçları olan şeyleri alabilecekler.Göreve geldiğimizde, söz verdiğimiz projelerimizden biri olan Sosyal Market Projesi'ni hayata getirmenin kıvancını yaşıyor ve ‘her şey Kırşehirli hemşehrilerimiz için!” diyerek saygılarımı sunuyorum'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir,selahattin ekicioğlu,sosyal market
Yorumlar
Haber Yazılımı