Haber Detayı
17 Ocak 2023 - Salı 19:35 ABONE OL Google News
 
Chico Lakaplı Kırşehirli Loto'dan Kazandığı Parayı Dağıtıyor
Eylül ayında loto kazanarak 10 milyon euronun sahibi olan Chico lakaplı Kırşehirli Kürşat Yıldırım , servetinin bir kısmını hediye edeceğini duyurdu.
YAŞAM Haberi
Chico Lakaplı Kırşehirli Loto'dan Kazandığı Parayı Dağıtıyor

Chico lakabıyla bilinen ve 10 milyon euroyu kazandıktan sonra önce kendisine lüks otomobiller satın alan ve ünlü markalardan kıyafetler ve aksesuarlar alan Kürşat Yıldırım, parasının bir kısmını dağıtacağını söyledi.

 

Almanya’nın çok okunan gazetelerinden Bild’e konuşan Kürşat, “Üç şanslı kişiye paramın bir kısmını vereceğim” dedi. Chico lakaplı Kürşat, “Üç şanslı kişi arıyorum. Her birine 5 bin, 3500 ve 1500 euro vereceğim” ifadesini kullandı.

 

INSTAGRAM TAKİPÇİMİ ARTTIRMAK İSTİYORUM

Kürşat, “Şubat ayında bir çekiliş yapacağım ve tek bir şartım var, parayı isteyen kişiler bu parayla ne yapacaklarını bana iletmeliler” ifadesini kullandı. 15 binden fazla insanın katıldığı belirtilirken şu ana kadar gelen başvuruların isteği arasında “ehliyet”, “Disneyland’da tatil” ve “çocuklarıma bırakmak için para” gibi talepler olduğu da öğrenildi.

Kürşat, “Ben birkaç insanı mutlu etmek ve Instagram’daki takipçilerimi artırmak istiyorum” dedi.

 

KIRŞEHİR'DE 300 BİN TL DAĞITTI

Kürşat Yıldırım geçtiğimiz günlerde Kırşehir'e gelerek ihtiyaç sahibi olduğunu belirttiği kişilere 300 bin TL tutarında yardımda bulunmuştu.Kırşehir'deki insanların kendisine '' 'Sen burada doğup büyüdün. Memleketine destek vermiyorsun. Bizlerin mesajlarına dönüş dahi yapmıyorsun' diye mesaj yazdığını belirten Yıldırım, '' Bütün her şeye yetişemiyorum. Günde 1 milyon kişi yazıyor. Bir de bir anda televizyon, gazete, bütün herkes üzerime gelince ne yapacağımı şaşırıyorum'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kürşat yıldırım
Yorumlar
Haber Yazılımı