Haber Detayı
18 Aralık 2020 - Cuma 19:42 ABONE OL Google News
 
Askıda Ekmeğin Ardından MHP'den Bir Hamle Daha
Daha önce Askıda Ekmek Kampanyası ile gündeme gelen Milliyetçi Hareket Partisi bu kez de esnafa siftah parası ve Ayetel Kürsi gönderdi.
EKONOMİ Haberi
Askıda Ekmeğin Ardından MHP'den Bir Hamle Daha

Pandemi koşulları nedeniyle gittikçe kendisini gösteren ekonomik krizin yaşandığı Türkiye'de MHP'nin ''askıda ekmek'' kampanyası büyük ses getirmişti.MHP bu kez de esnafa yönelik "destek" çalışmasıyla gündem oldu. Partinin Kayseri İlçe teşkilatı, esnafa zarf içerisinde "bereket duası" ve 50 kuruş "siftah parası" dağıttı.

 

 

MHP Kocasinan İlçe Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kocasinan İlçe Teşkilatı 4. Bölge teşkilatımızdan örnek davranış; Ülke olarak zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde 4. Bölge teşkilatımız esnaflarımıza zarf içeresinde Bereket Duası ve ‘siftah bizden bereket Allah’tan’ şiarı ile esnaflarımıza destek olmuşlardır. 4.Bölge Başkanımız Necati Yıldırım’a, yönetimine ve teşkilatımıza bu anlamlı ve bir o kadar da önemli davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.”

 

AK PARTİ DE 1 TL DAĞITMIŞTI

 

MHP’nin esnafa “50 kuruş” dağıtması akıllara AK Parti Gençlik Kolları Pamukova İlçe Başkanlığı’nı getirdi. AKP teşkilatı geçen ay, esnafa “siftah parası” olarak 1 TL dağıtmıştı.

 

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: mhp, askıda ekmek, siftah parası
Yorumlar
Haber Yazılımı