Haber Detayı
15 Şubat 2021 - Pazartesi 07:00 ABONE OL Google News
 
Antalya ve Uludağ'dan Tepki Çeken Görüntüler
13 vatandaşımız PKK tarafından kahpece şehit edilirken , pandemi nedeniyle birçok esnafa yasak getirilirken Antalya ve Uludağ'da bulunan otellerden gelen görüntüler büyük tepki çekti.
GÜNDEM Haberi
Antalya ve Uludağ'dan Tepki Çeken Görüntüler

 

 

Rezervasyon yaptırıldıktan sonra alınan kod ile aranan çağrı merkezinden özel izin alan insanlar, HES kodlarını da göstererek otellerde kalabiliyorlar.Ancak aynı şekilde HES kodu ile mekanlara alınma işlemi yapılamıyor. Milyonlarca küçük esnaf pandemi süresince kan ağlarken 5 yıldızlı oteller konser verip, müşteri ağırlayabiliyor.

 

 

Sosyal medyada büyük tepki gösterilen görünler ile ilgili, "Antalya'da 5 yıldızlı bir otelden bugün çekilen görüntüler... Küçük esnaf kan ağlıyor, insanlar aylardır kısıtlamalardan dolayı evine ekmek götüremiyor. Ama söz konusu zenginler olunca konser de, dip dibe maskesiz eğlence de serbest! Virüs buraya uğramıyor herhalde!" yorumunda bulundu.

 

BENZER GÖRÜNTÜLER ULUDAĞ'DAN

 

Türkiye 13 masum insanın PKK tarafından vahşice katledilmesine ağlarken Uludağ'a tatile giden üniversite öğrencileri parti düzenleyip eğlendi. Meşale eşliğinde kayak yapan kişilerin vurdumduymazlığı tepki çekti.

 

 

Uludağ'da gerçekleşen eğlencede yaklaşık 100 kişilik grup, 13 şehidin yasının tutulduğu günde düzenledikleri eğlence ile gönüllerince eğlendi.Meşaleler eşliğinde kayak yapan kişiler, ne sosyal mesafe tanıdı ne de kurallara uydu.Yaktıkları ateşin başında yapılan eğlence büyük tepki çekti.

 
Kaynak: Editör: Ömer Duran ABONE OL Google News
Etiketler: antalya, uludağ, oteller, pandemi
Yorumlar
Haber Yazılımı