Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 22:02 ABONE OL Google News
 
AK Partili Belediye Başkanından Selahattin Ekicioğlu'na Ziyaret
Ortaköy'ün AK Partili Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir , Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nu makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
AK Partili Belediye Başkanından Selahattin Ekicioğlu'na Ziyaret

31 Mart yere seçimlerinde Aksaray'a bağlı Ortaköy Belediyesi'ni MHP'li Mahmut Ütük'ten devralan ve belediyeye ait borç tablosunu hizmet binasına asmasıyla gündeme gelen AK Partili Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir , Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nu makamında ziyaret etti.Özdemir'e Ortaköy Belediye Meclis Üyesi Ramazan Çalışkan da eşlik etti.

 

 

Ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan Selahattin Ekicioğlu , '' Ortaköy Belediye Başkanı Sayın Ali Rıza Özdemir ve Meclis Üyesi Sayın Ramazan Çalışkan ile ilimizde ve bölgemizde yapılan yerel yönetim çalışmaları hakkında görüş alış-verişinde bulunduk. Nazik ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.'' dedi.

 

 

Ortaköy Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir , Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu'na üzerinde her iki belediyenin ambleminin bulunduğu Türk Byraklı plaket hediye etti.Ekicioğlu ise Özdemir'e hediyelerinden ötürü teşekkür ederek üzerinde Ahi Evran-ı Veli'yi tasvir eden plaket hediye etti.

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, ortaköy, ali rıza özdemir, selahattin ekicioğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı