Haber Detayı
06 Ekim 2020 - Salı 21:43 ABONE OL Google News
 
Aileyi Tehdit Etmek İçin Kırşehir'e Gelmiş
Kamuyounda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen cinayetinin en büyük şüphelisi Ümitcan Uygun , Sema Esen'in ailesinin susması için Kırşehir'e kadar gelerek tehdit etmiş.
ASAYİŞ Haberi
Aileyi Tehdit Etmek İçin Kırşehir'e Gelmiş

Yaklaşık 4 ay önce Ankara'daki evinde bornoz ipiyle intihar ettiği iddia edilen Aleyna Çakır ismiyle bilinen Sema Esen'in ardından şüpheli şekilde Aleyna Çakır'ın erkek arkadaşı Gülay Uygun'da ölü bulunmuştu.Annesinin ölümünün üzerinden henüz bir kaç saat geçmesine rağmen kameralar karşısına geçen Ümitcan Uygun ve Babası Durak Uygun ATV'de program sunan Müge Anlı'yı ölümden sorumlu tutarken Aleyna Çakır'ın ailesine de tehditler savurmuştu.Kamuyounda Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in Babası Mehmet Esen şüpheli şahsın tehditlerine devam ettiğini hatta Kırşehir'e kadar gelerek kendilerini tehdit ettiğini açıkladı.

 

 

''KIRŞEHİR TABELASI ÖNÜNDE FOTOĞRAF ÇEKTİRİYOR''

Kırşehir'in Kaman ilçesinde ikamet eden Sema Esen'in babası Mehmet Esen, "Daha kaç tehdit olacak. Önceden de çocuklarımı tehdit etmişti. Devlet büyüklerine sesleniyorum bu ne zaman alınacak ceza evine ne zaman girecek. Çocuğumu öldürdü, elini kolunu sallayarak geziyor. Ben babayım. Çocuğumun mezarının toprağını cebimde gezdiriyorum. Bunlar ne zaman tutuklanacak? Elimizde bir sürü kanıt var. Kırşehir şehir tabelası önünde boy boy fotoğraf çektiriyor. İnşallah adalet yerini bulacak. Kızımın mezarına gidip kızıma senin hakkına girenler cezasını çekti diyeceğim" dedi.

 

 

Kaynak : Yeşil Kaman TV

Kaynak: Editör: Haber Merkezi ABONE OL Google News
Etiketler: kırşehir, aleyna çakır, ümitcan uygun, sema esen
Yorumlar
Haber Yazılımı